VI Regaty O Złotą Dynię z dnia 17.09.2017

 

MDK dostał dwa Optimisty od miasta Stargard

MDK dostał dwa Optimisty od miasta Stargard

VI Regaty O Złotą Dynię z dnia 17.09.2017

WYNIKI

 

1. Otwarcie ośrodek wodny MDK w Morzyczynie

IMG_9729

 

IMG_9728

 

Na otwarciu

Na otwarciu

2. Udział brali żeglarze z 5 powiatów: Szczecin, Police, Drawskie, Walcz, Stargard ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

IMG_9971

IMG_9742

 

IMG_0169

IMG_0054

3. Wzięło udział 55 zawodników, odbyło się 10 wyścigów i 9 meczów drużynowych eliminacji powiatowych w klasie Omega  – przy słabym wietrze 1 w porywach :) do 2 stopni Beauforta na Jeziorze Miedwie.

IMG_9837 (1)

IMG_9806

 

4. Klasy i rywalizacja:

IMG_0384

IMG_0460

IMG_0410

IMG_9758

- klasa Omega, drużyny powiatowe Puchar Drużynowy pięć drużyn

1.  Złoto – powiat Drawsko  Złocieniec „UKS SZKWAŁ”

w składzie: sternik Kogiel Mateusz załoga: Lisowiec Julita i

Noskiewicz Hieronim

 

2. Srebro – powiat Stargard MDK

w składzie: sternik Mielczarek Maciej załoga: Mielczarek Jacek,

Romanowski Jakub

3. Brąz – powiat Police „UKS FALA”

4.mce Powiat Szczecin II    Centrum Żeglarskie Szczecin

5. mce powiat Szczecin I    Centrum Żeglarskie Szczecin

- klasa ISA407   pięć jachtów ze sternikiem

1. złoto Lisowiec Julia UKS Szkwał ( UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI) Złocieniec powiat Drawski

2.srebro Kmiecik Jakub UKŻ Mirosławiec powiat Wałcz

3. brąz Norkiewicz Hieronim Złocieniec powiat Drawski

4-mce Piotrowska Joanna Złocieniec powiat Drawski

5-mce Mazur Sebastian UKŻ Mirosławiec powiat Wałcz

- klasa Optimist Race ( regatowa) 11 sterników

1. złoto Kogiel Mateusz UKS Szkwał Złocieniec

2.srebro Mielczarek Maciej MDK Stargard

3. brąz Ilnicki Dominik MDK Stargard

4. Romanowski Jakub MDK Stargard

5.Borczyk Bartłomiej UKŻ Mirosławiec powiat Wałcz

6.Mielczarek Jacek MDK Stargard

7.Kusiak Kuba UKS Szkwał Złocieniec

8.Pialik Bartłomiej MDK Stargard

9.Ruszkiewicz Maciej MDK Stargard

10. Wilkosz Julia MDK Stargard

11.Kopczacki Mikołaj Centrum Żeglarskie Szczecin

- klasa Optimist Kadet 9 sterników:

1. złoto Urban Jakub MDK Stargard

2. srebro Paszkiewicz Wioleta UKS Fala Trzebież powiat Police

3. brąz Tomczak Jonatan Centrum Żeglarskie Szczecin

4. mce Paczesna Amelia Centrum Żeglarskie Szczecin

5. mce Kucher Diana Centrum Żeglarskie Szczecin

6.mce Wiśniewska Wiktoria Centrum Żeglarskie Szczecin

7. mce Zając Ola Centrum Żeglarskie Szczecin

8. mce Walko Blanka Centrum Żeglarskie Szczecin

9.mce Domaradzki Antoni MDK Stargard

 

- klasa Optimist Junga czternastu wioślarzy/ żeglarzy w parach:

1.złoto Hubert Grzybowski i Niedzielski Fryderyk MDK Stargard

2.srebro Kosma Wieczorek i Bartek Cieplucha MDK Stargard

3.brąz Kornela Duda i Nikodem Kowalewski UKS Szkwał Złocieniec

4.mce Michał Deja i Oskar Cybulski MDK Stargard

5.mce Miłosz Borkowski i Nataniel Rydzyk MDK Stargard

6. mce Igor Jasion i Kacper Jaroszewski MDK Stargard

Sędzia Regat:

Kapitan Jachtowy Tomasz Jachymek

Wielkie Podziękowania Dla Wolontariuszy i Sponsorów

I dla Maćka za zdjęcia oddające klimat :)

IMG_9581

IMG_9725

IMG_0189

VI Regaty O Złotą Dynię z dnia 17.09.2017

Regaty Już VI te

goście przyjechali

Czytaj 51 artykuły napisane przez

Popularne

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sponsorzy